O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Dominiki Rykowskiej oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz firm.

Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Oferujemy stałą obsługę przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego, jak i kompleksowe doradztwo w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych dotyczących osób fizycznych.

Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań i doradzamy w sprawach dotyczących ochrony dóbr osobistych, wizerunku, renomy i dobrego imienia. Kancelaria zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym, prowadzeniem spraw sądowych i rejestrowych, reprezentowaniem Klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

Dominika Rykowska

radca prawny

Właściciel kancelarii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególności sprawach dotyczących uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty.

Ponadto w kręgu jej szczególnego zainteresowania pozostaje prawo zamówień publicznych, a także sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także związane z odzyskiwaniem pieniędzy z polisolokat oraz ochroną danych osobowych (RODO).

Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w toku aplikacji radcowskiej, którą rozpoczęła w 2015 roku dlatego mogą Państwo liczyć na wszechstronną pomoc, zaangażowanie i zrozumienie.

Współpraca z moją Kancelarią to dostęp do rzetelnych i wyspecjalizowanych porad prawnych, które są efektem długoletniego szkolenia. Serdecznie zapraszam do współpracy!

radca prawny Dominika Rykowska

Łukasz Rykowski

Inspektor Ochrony Danych – aplikant radcowski

Współpracuje z kancelarią. Specjalizuje się w szeroko pojętej tematyce obronności i bezpieczeństwa w szczególności w  obszarze obrony cywilnej oraz  ochrony danych osobowych (RODO).

Doświadczenie zdobył m.in. pełniąc funkcję  Administratora Bezpieczeństwa Informacji, w administracji publicznej, a po wejściu w życie RODO Inspektora Ochrony Danych. Od 2017 roku zajmuje się ochroną danych osobowych w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie i w prokuraturach rejonowych okręgu szczecińskiego.

Uczestnik licznych szkoleń i konferencji. Posiada doświadczenie także w obszarze mediów cyfrowych oraz wyceny nieruchomości.