O kancelarii

Dominika Rykowska

radca prawny

Właściciel kancelarii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególności sprawach dotyczących uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty.

Ponadto w kręgu jej szczególnego zainteresowania pozostaje prawo zamówień publicznych, a także sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w toku aplikacji radcowskiej, którą rozpoczęła w 2015 roku dlatego mogą Państwo liczyć na wszechstronną pomoc, zaangażowanie i zrozumienie.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominiki Rykowskiej oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz firm.

Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Oferujemy stałą obsługę przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego, jak i kompleksowe doradztwo w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych dotyczących osób fizycznych.

Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań i doradzamy w sprawach dotyczących ochrony dóbr osobistych, wizerunku, renomy i dobrego imienia. Kancelaria zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym, prowadzeniem spraw sądowych i rejestrowych, reprezentowaniem Klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

Współpraca z moją Kancelarią to dostęp do rzetelnych i wyspecjalizowanych porad prawnych, które są efektem długoletniego szkolenia. Serdecznie zapraszam do współpracy!

radca prawny Dominika Rykowska

Łukasz Rykowski

radca prawny
Inspektor Ochrony Danych

Ukończył jednolite magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studia I stopnia o kierunku “bezpieczeństwo narodowe” na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Specjalizuje się w szeroko pojętej tematyce obronności i bezpieczeństwa w szczególności w  obszarze obrony cywilnej oraz  ochrony danych osobowych (RODO).

Doświadczenie zawodowe zdobywał już od pierwszych lat studiów, odbywając praktyki zarówno w kancelariach jak i w urzędach publicznych (m.in. Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki, Instytut Pamięci Narodowej). Zaś po ukończeniu studiów m.in. jako Inspektor do spraw obronnych w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie, a także pełniąc funkcję  Administratora Bezpieczeństwa Informacji, w administracji publicznej, a po wejściu w życie RODO Inspektora Ochrony Danych.

W latach 20017 – 2019 zajmował się ochroną danych osobowych w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie i w prokuraturach rejonowych okręgu szczecińskiego.

Uczestnik licznych szkoleń i konferencji. Posiada doświadczenie także w obszarze mediów cyfrowych oraz wyceny nieruchomości.